Multifunkční posluchárna ČVUT

Největší posluchárna ČVUT má kapacitu 450 míst a je plně multimediální. Moderní výukové prostředí umožňuje pořádat nejen interaktivní přednášky, ale i konference.

Nezbytnou součástí každé moderní univerzity jsou dobře vybavené posluchárny. ČVUT si zakládá na kvalitním technickém zařízení, proto vybavila svou největší posluchárnu tou nejlepší audiovizuální technikou.


Posluchárna ČVUT má výborné akustické parametry a splňuje parametry moderního kinosálu. Je tam nainstalován například digitální DCI projektor Christie Solaria CP2210 a DCI přehrávač Doremi IMB/Showvault, díky nimž zde v současné době funguje například filmový klub Kulaťák. Studenti ČVUT tak mohou sledovat různé filmy od nejnovějších trháků až po dokumenty přímo ve vlastní posluchárně.


V posluchárně jsou k dispozici tři projekce, které se využívají i při videokonferencích. Pomocí videokonference lze například uskutečnit přenos přednášky do dalších poslucháren. Speciálně konstruované katedry v sobě navíc skrývají úložné prostory, v nichž lze bezpečně ukrýt profesionální řečnický pult včetně zobrazovačů. Přednášející má k dispozici interaktivní panel SMART Podium pro ovládání prezentace a zapisování poznámek, ale i dokumentovou kameru – vizualizér.


Posluchárna je vybavena nejnovější AV technologií, která je intuitivně ovládaná pomocí dotykového řídicího systému CUE. Přednášející se proto může plně soustředit na probírané téma a na posluchače, aniž by ztrácel čas nastavováním plátna, osvětlením, ozvučením či zatemněním.

Chcete podobné řešení?

Podobné reference