Výukové centrum UK

Ke zvýšení názornosti a efektivity přednášek a seminářů slouží ve výukovém centru Lékařské fakulty interaktivní LCD panely i interaktivní tabule SMART Board

Univerzita Karlova v Hradci Králové potřebovala moderní řešení pro vybavení svého Výukového centra. Základním požadavkem bylo jednoduché ovládání technologického vybavení, aby mohli všichni uživatelé používat AV technologie bez speciálního školení.


Ve Výukovém centru jsou k dispozici 4 seminární místnosti a jedna Aula. Všechny uvedené prostory mají instalovaná projekční plátna, na která se promítá dostatečně velký a kvalitní obraz. Aula, která je centrem dění, má projekční plátno o šířce 6 metrů a jsou tam umístěny také dva projekční přístroje. Rovněž se pyšní velmi přirozeným zvukovým profilem v celém akustickém pásmu.

Ke zvýšení názornosti a efektivity přednášek a seminářů byly instalovány interaktivní LCD panely SMART Sympodium a operativně lze využít i interaktivní tabuli SMART Board. V aule najdete i dokumentovou kameru (vizualizér), která na plátno zobrazí neprůhledné předlohy včetně stránek z knih, a dokonce i trojrozměrné předměty.

Chcete podobné řešení?

Podobné reference