120 let firmy PODZIMEK a SYNOVÉ

Na začátku podzimu oslavila stavební firma Podzimek a Synové 120 let svého působení, a to vskutku originálním způsobem.

Stavební firma Podzimek a Synové, která se může pyšnit titulem stavební firma roku 2016, na podzim oslavila již 120. narozeniny velice originálním způsobem. V celém areálu firmy se natáčel film, jehož aktéry byly zaměstnanci firmy a také významní klienti a partneři, kteří tvořili komparz filmu. Akce vyvrcholila proslovem majitele firmy z ruky devět metrů vysokého rytíře.

Druhý den oslav byl určen pro veřejnost, a tak začal netradičním průvodem na náměstí v Třešti, v kterém nechyběly alegorické vozy, mořská pana a mnoho hudebníků. Postupně celý průvod doputoval do areálu firmy a v Cihelně se konal velký festival divadla, muziky a dobrého jídla v čele s kuchařským umem bratří Formanů.

AV MEDIA na akci kompletně zajistila zvuk, osvětlení, video a konstrukci. Postarala se rovněž o pyrotechniku, bez které by se tak velká oslava neobešla, a řešení s názvem SmileClouds, speciální stroj pro výrobu létajících log a dalších obrazců. 

 Na video z akce se můžete podívat zde.

 V současnosti je ve vedení firmy již pátá generace rodiny a pod hlavičkou Podzimek působí pět společností. Představitelé firmy s velkým nasazením podporují řadu projektů v místě svého podnikání. Osobní zaujetí kulturním a společenským děním se pak přímo odráží i v náplni a rozsahu pořádaných firemních oslav, které se stávají nedílnou součástí regionálního kulturního kalendáře.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference