Adventní večer v Průmyslovém paláci

Na konci listopadu jsme technologicky zajistili Adventní večer v Průmyslovém paláci na Výstavišti v pražských Holešovicích. Podívejte se sami, jaký light design vytvořila AV MEDIA v tomto krásném prostoru.

Pro originální oslavu prvního adventního večera si klient vybral historický areál pražského Výstaviště, jež se honosí přívlastkem „Výstaviště v srdci Evropy“, letos slaví 125 let od svého vzniku. Jeho dominantou je Průmyslový palác, největší i nejstarší stavba celého areálu, ve kterém se poslední listopadový den sešlo více než tři sta pozvaných. Programově bohatým slavnostním večerem provázel Marek Eben.

 AV MEDIA se postarala o kompletní technologické zajištění večera, včetně vytvoření projektu a light designu, o který se postaral Roman Zezula. Pro osvětlení jsme použili 140 inteligentních světel ROBE JB-lighting a neuvěřitelných 300 světel statických. Zavěšena byla na 180m konstrukce se dvaceti čtyřmi závěsnými body. Po stranách pódia jsme umístili dvě LED obrazovky Absen A3 o celkové velikosti 30m2, které byly rovněž působivě zavěšeny na konstrukci několik metrů nad zemí. Nechyběla ani videoprojekce (40.000 ANSI lumenů) a ozvučení celého večera, o které se postaral zvukový systém NEXO STM. 

Foto: Stanislav Milata

Podobné reference