Ceny paměti národa 2013

V polovině listopadu se konal v pražském Žofíně již čtvrtý ročník předávání cen Paměti národa osobnostem, které měly odvahu postavit se zlu.

Letošními laureáty na cenu se staly čtyři významné osobnosti. Jednalo se o bývalé politické vězně, disidenty a lidi, kteří přežili holocaust. Společnost AV MEDIA se podařilo navodit pomocí kvalitních AV technologií jedinečnou atmosféru slavnostního večera.

Technologické zajšitění od AV MEDIA

AV MEDIA se stala jedním z hlavních partnerů Cen Paměti národa. Postarala se o technologické řešení a zajistila hladký průběh celého večera. Dodala osvětlení, ozvučení a projekci na plátno, na kterém byly odvysílány krátké filmy, inspirované příběhy laureátů.

Slavnostní atmosféru večera podpořil také Karlovarský symfonický orchestr, který doprovázel předávání cen příjemnou hudbou. Přímý přenos z předávání cen vysílala Česká televize na svém prvním programu. AV MEDIA dodávala zvukový signál do režie, odkud byl distribuován všem divákům přímého přenosu. Celým večerem provázel a moderoval Jakub Železný.

Více o cenách Paměti národa naleznete na: http://www.cenypametinaroda.cz/

Chcete podobnou akci?

Podobné reference