Český dům v Koreji

AV MEDIA nepůsobila během olympiády pouze na brněnském a ostravském festivalu, ale technologicky zajistila i Český dům v Koreji.

AV MEDIA nepůsobila během olympiády pouze na brněnském a ostravském festivalu. „Část našeho realizačního týmu odjela do korejského Pchjongčchangu, kde jsme technologicky zajistili Český olympijský dům, který navázal na úspěšné projekty z minulých let – z Londýna, Soči a Rio de Janeira“ dodává Jan Kubinec, ředitel obchodního týmu pronájmového segmentu AV MEDIA. Celých 17 dní byl otevřen českým sportovcům i veřejnosti Český dům prezentující tradice, kulturu a další krásy České republiky. „Propojení myšlenky přinést trochu Česka do Koreje dopadlo více než skvěle,“ dodává Jan Kubinec, „americká redakce The Boston Globe dokonce udělila Českému domu nejvyšší hodnocení – zlatou medaili za nejlepší Dům ze všech výprav na ZOH 2018.“

 Na místě jsme se postarali nejen o kompletní osvětlení a ozvučení, ale i o zajištění projekcí – diváci mohli sledovat sportovce na téměř dvaceti projekcích a LCD displejích rozmístěních po Českém domě. Návštěvníkům jsme zprostředkovali olympijské přenosy v českém i korejském jazyce. Průčelí domu jsme zatraktivnili venkovní LED sítí, na které sportovci mohli sledovat aktuality z Českého domu přímo z olympijské vesnice.

Foto: zdroj ČOV, autor Jan Malý

Chcete podobnou akci?

Podobné reference