Český videomapping v Liverpoolu

Po velkém úspěchu s videomappingovou projekcí na pražský Staroměstský orloj, přichází nový velkolepý projekt, na kterém se AV MEDIA opět podílela.

AV MEDIA zajistila sérii projekcí v britském Liverpoolu, který si videomapping „made in Czech“ objednal k oslavám 100. výročí jedné z tamních nejslavnějších staveb, historické budovy Liver a k oslavám otevření nového liverpoolského muzea.

AV MEDIA ve spolupráci s Macula a Tomato Production se na konci července představili v Anglii rovnou hned na dvou projekcích – na budovu Liver, kde byly promítány výpravnější výjevy z historie Liverpoolu, projekce na budovu liverpoolského muzea zas vycházela především z jeho moderních tvarů. Dodávka technologií a obsluha zařízení šla kompletně za pronájmovou divizí AV MEDIA.

Každoročně děláme podobné oslavy, ale ještě nikdy se nám nepodařilo získat takový ohlas v médiích a PR, jako díky těmto projekcím. Dostali jsme se do vysílacích časů významných televizních stanic, záznamy se šíří po internetu a lidé o události hovoří."

Chcete podobnou akci?

Podobné reference