Cestujeme kolem světa s Print and Digital Research Forum

AV MEDIA měla tu čest podílet se již na 16. ročníku významné konference Print and Digital Research Forum 2013. Sešlo se zde 150 mediálních expertů z celého světa.

Věrný a spokojený klient především

Vzácné na tomto kongresu je, že jeho první ročník se konal v roce 1981 v americkém New Orleans. Následně každé 2 roky měnil místo konání až do letošního roku. I přes to, že je AV MEDIA na trhu přes 20 let, neměli jsme šanci být u toho od začátku. Do projektu jsme vstoupili v roce 2005, kdy kongres zavítal do Prahy.

Klient byl a je se službami AV MEDIA natolik spokojen, že si dle jeho slov nedokáže představit pracovat s jiným dodavatelem audiovizuálních služeb. Od pražského setkání spolu cestujeme po celém světě. Hlavním důvodem naší spolupráce je perfektně odvedená práce a naplnění specifických potřeb klienta. Po pražském kongresu jsme pokračovali ve Vídni, Valencii, předalekém San Franciscu a letos ve francouzském Nice. Je nám ctí podílet se na tomto vzácném projektu a těšíme se na rok 2015, a vrtá nám hlavou, kam asi pojedeme příště?

Chcete podobnou akci?

Podobné reference