Colours of Ostrava

Již 16. ročník mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava ohromil velkolepou audiovizuální show.

V unikátním industriálním areálu Dolních Vítkovic v Ostravě se uskutečnil již 16. ročník mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava. Největšími hvězdami letos byly kapely Jamiroquai, Imagine Dragons, Norah Jones, alt-J a mnoho dalších.

Stejně jako v minulých letech se AV MEDIA a další dvě společnosti z evropské skupiny oneAVteam – YVENTECH a RentalPRO – podíleli na technologickém zajištění akce. Konkrétně jsme se postarali o stage České spořitelny, ArcelorMittal stage, Agrofert Fresh a Electronic stage, na které jsme dodali ozvučení, osvětlení, veškeré video zobrazovače a zajistili jsme i stage a rigging.

Festival se letos nesl ve znamení kvalitního zvuku a velkolepé light show, o kterou se postarala zejména naše světla ROBE - 26 BMFL Blades, 38 Pointes, 34 Spiiders a 4 BMFL Spots. Kromě světel stagím dominovaly LED obrazovky, kterých letos bylo v historii festivalu nejvíce, a nové 4K projektory Panasonic RQ32. Společnost YVENTECH stejně jako v minulém roce odbavila všechny konference a tlumočení v Meltingpotu.

Zkrátka a dobře, letošní Colours of Ostrava se nesly ve znamení fantastického počasí, úžasných kapel a nezapomenutelné atmosféry. Děkujeme a těšíme se příští rok opět od středy do soboty 18. – 21.7.2018 na viděnou!

 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference