Czech Event Awards 2015

Na konci dubna proběhlo v unikátním prostoru ZIBA Prague Glass Experience Muzeum slavnostní vyhlášení prvního ročníku soutěže Czech Event Awards.

O soutěži CEA 2015

Czech Event Awards (CEA) je národní soutěž o nejlepší počiny v oblasti event marketingu, jejímž cílem je ocenit mimořádné eventové projekty, nadstandardní služby dodavatelů a výjimečné osobnosti, a přispět tak ke zvýšení významu event marketingu v České republice. Pořadatelem a vyhlašovatelem prvního ročníku soutěže je Event Marketing Association Czech Republic, o.s. ve spolupráci se společností Event&promotion s.r.o.

O finálním pořadí vítězů v jednotlivých kategoriích rozhodla porota složená z odborníků v oblasti event marketingu a ze zástupců velkých zadavatelů akcí (firem). Hlavní cenu "Event roku" vybojoval event agentury JAD Productions s.r.o. "Engage NYC 2014 by Socialbakers", realizovaný pro klienta Socialbakers. Výherce získal kromě trofeje a certifikátu také symbolický poukaz na přihlášku do evropské eventové soutěže EuBEA v hodnotě 1.000 EUR. Tuto cenu uhradí vítězi organizátor soutěže Czech Event Awards. Hlavní cenu předal vítězům osobně prezident EuBEA pan Salvatore Sagone, který byl zároveň čestným předsedou poroty Czech Event Awards.

Titul "Osobnost roku" získal Tomáš Brázda, který podle zdůvodnění poroty "stojí za realizací nejvýznamnějších projektů v oboru event marketingu: Czech Events Awards, inicioval založení oborové asociace Event Marketing Association Czech Republic, vybudoval mezinárodní konference #eventforum a řadu let vydává odborný magazín Event&promotion".

Více se o soutěži CEA dozvíte zde.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference