Dobročinný bazar zajistil Letnímu domu 102 337,- Kč, děkujeme!

Na pražském náměstí Míru se uskutečnil již osmý charitativní bazar pořádaný neziskovou organizací Letní dům, který rádi a s hrdostí podporujeme.

I letos na jaře uspořádala nezisková organizace Letní dům dobročinný bazar, který se již tradičně konal na náměstí Míru v Praze. Výtěžek z prodeje je určen na pomoc dětem a mladým lidem, vyrůstajícím v náhradní výchovné péči či bez fungujícího rodinného zázemí, aby prožívali šťastné dětství a dospěli k samostatnému a plnohodnotnému životu. Letos se podařilo prodat darované věci za krásných 102 337 Kč, které Letní dům použije na realizaci svých programů.

Předpověď počasí na 31. 5. 2016 nebyla nijak slibná a nakonec se i splnila. Letní dům však i přes tuto "pohromu" na náměstí Míru vytrval a tak, když se něco po třetí hodině odpolední znovu ukázalo sluníčko, návštěvníci mohli znovu začít nakupovat. 

AV MEDIA přispěla zaměstnaneckou sbírkou věcí k prodeji, zapůjčením techniky a dobrovolnickou prací některých kolegů v závěrečné fázi před bazarem i v samotný den bazaru na náměstí Míru. 

Děkujeme tímto všem, kteří nám pomohli pomoci Letnímu domu a již nyní se těšíme na příští bazar.

Více o neziskové organizaci Letní dům se můžete dočíst zde.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference