EY Podnikatel roku 2015

Slavnostní vyhlášení prestižního ocenění EY Podnikatel roku 2015 České republiky proběhlo na začátku března již tradičně v prostorách pražského paláce Žofín.

Letošním vítězem prestižního ocenění EY Podnikatel roku 2015 se stal Zdeněk Pelc, předseda představenstva a majitel společnosti GZ Media, a.s., která je dnes světovou jedničkou ve výrobě vinylových desek. Cenu předával v krásných prostorech paláce Žofína 1. místopředseda vlády pro ekonomiku a ministr financí ČR Andrej Babiš. EY Podnikatel roku je nejprestižnější světová soutěž podnikatelů, která vzdává hold výjimečným osobnostem a v České republice se pořádala letos již pošestnácté. Cílem soutěže je ukázat veřejnosti vynikající osobní příklady na poli podnikání, které mohou být vzorem pro mladé, začínající podnikatele.

Kompletní technologické zajištění včetně efektního interiérového videomappingu

AV MEDIA se postarala o zajištění kompletní technologické části večera. Jednalo se o dodání dekorativní scény se zadní projekcí a dvěma předními projekcemi, odbavení rozdílných videopříspěvků na 3 prezentační plochy, zajištění efektového i  scénického osvětlení, live kamerového přenosu a vzhledem k přítomnosti hostů ze zahraničí i tlumočnické techniky.

Oproti minulému ročníku, kdy videomapping tvořil pouze dekorativní kulisu celého večera jsme pro letošní rok ve spolupráci s klientem EY připravili zásadní proměnu v této části. Jako otevírací prvek celého večera byl realizován ozvučený  videomapping, který se promítal na jednu z bočních stěn Velkého sálu žofínského paláce a který ve svém závěru přešel na projekční stěnu  na hlavní stage a to včetně prostorového zvukového efektu. Tím byl galavečer odstartován. Plocha boční stěny Velkého sálu byla pro videomapping využita dále při galavečeři a i při samotném finále večera – vyhlášení hlavní ceny, kdy prostor sálu i scény rozzářil efektní ohňostroj.

Další inovací byla výroba a použití „živého“ grafického pozadí na hlavní projekci během celého večera.

Nesmíme zapomenout ani na zajištění výroby nadčasového designového řečnického pultíku, který bude používán i pro další ročníky této mezinárodní soutěže.

O soutěži EY Podnikatel roku se více dočtete zde.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference