Galavečer Handicup

V prostorech Centra pohybové medicíny se uskutečnil tradiční galavečer HandiCUP, při kterém se vyhlašují nejlepší handicapovaní cyklisté série Českého poháru.

Galavečer uspořádala nezisková organizace Černí koně, se kterou AV MEDIA spolupracuje již několik let.

Bohatý doprovodný program s audiovizuální technikou

Nezisková organizace Černí koně vznikla v roce 2008 a v dnešní době je již neodmyslitenou součástí paracyklistiky. Za tímto úspěchem Černých koňů stojí tvrdá prace, vytrvalost, odvaha a vize, postavená na hodnotách propojení, porozumění a touze pomoci.

AV MEDIA podpořila čtvrtý ročník galavečera handiCUP zapůjčením audiovizuální techniky, která v Centru pohybové medicíny navodila slavnostní atmosféru. Jednalo se o dodání velkoplošného plátna se zadní FullHD projekcí, na kterém se v průběhu večera promítaly různé videoukázky a prezentovali vítězové jednotlivých kategorií. Dále jsme zajistili ozvučení hudebních a doprovodných vystoupení a nasvítili celý prostor, včetně nové dekorace scény, která vznikla speciálně pro tento večer.

Galavečer měl nabitý program, došlo k pokřtění kalendáře Černých koní na rok 2015, předání šeku čtyřleté Káje na vakcínu proti meningokovi, vystoupení hudební skupiny NEBE, vydražení speciálního dresu Gold edition a předání cen vítězům a speciální ocenění dobrovolníků. Unikátní zábavné představení ukázali vícemistři Evropy ve Strolleringu a skvělý výkon při tanci "na tyči" předvedla Daniela Pecinová, která diváky zvedla ze židlí. Pro hosty byla připravena i tipovací soutěž - v průběhu večera šlapala do pedálů asistentka handicapovaných sportovců Markéta "Peggy" Marvanová. Za hodinu a půl ujela úctyhodných 58 km.

Více informací o neziskové organizaci Černí koně zde.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference