Jägermeister roztancoval Kolbenku

Jägermeister Praze znovu ukázal, jak se dělá pořádná party a AV MEDIA u toho samozřejmě nemohla chybět!

O tom, že Jägermeister pořádá zcela originální a nezapomenutelné akce jsme se přesvědčili už před měsícem, když party Undercover Games získala hned dvě ocenění v soutěži Czech Event Awards. V letošním roce Jägermeister přišel se zcela novým party konceptem nazvaným Nepřestávej lovit. Akce se mimořádně vydařila a už teď se těšíme na další ročníky!

V pátek 27. května to ve stylovém prostředí pražské Kolbenky rozbalila hiphopová legenda James Cole. Jako první jsme měli možnost slyšet tracky z jeho nového alba Orfeus, které vyšlo několik dní po akci. Zcela unikátní byla show všech seskupení Jäger Vibes, během níž společně a v neopakovatelném provedení zahráli Rae Montana, Akvamen, Radimo, Dead Sailor, Robot a orchestr klasické hudby. Závěr noci patřil DJs NobodyListen a Akvamen.

Diváci si mohli plnými doušky užívat nejen výborně ozvučené hudby, ale i parádně namraženého Jägermeisteru, který po tovární hale roznášely krásné hostesky. Nechybělo ani výborné jídlo, o které se postarali šikovní kuchaři z footrucku Salt’n’Pepa. A pro ty, kterým ani to nestačilo, byl připraven doprovodný program, při němž se představilo několik výtvarných umělců. Před zraky přihlížejících se jim podařilo vytvořit pět obrovských obrazů s tématikou, jak jinak, Jägermeisteru.

AV MEDIA se opět postarala o audiovizuální stránku této nezapomenutelné party. Atmosféru celého večera tvořila světla ROBE (Pointe, Wash 600 a 1200), která ze staré tovární haly vytvořily prvotřídní místo pro hudební event. O ozvučení tohoto akusticky velmi náročného prostoru se postaraly reproduktory L-Acoustics.

Produkci celého večera zajišťovala společnost ŠAFY Production s.r.o.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference