Oslava 350. výročí skupiny Saint-Gobain

Ve spolupráci s eventovou agenturou AIM GROUP jsme na začátku června uspořádali v pražském paláci Žofín slavnostní večer pro oslavu 350. výročí společnosti Saint-Gobain.

Skupina Saint-Gobain, která navrhuje, vyrábí a distribuuje vysoce výkonné stavební materiály poskytující inovativní řešení výzev růstu, energetické efektivity a ochrany životního prostředí, slaví v roce 2015 již 350 let své existence. Saint-Gobain je dnes díky svým zkušenostem a schopnosti neustále inovovat světovým lídrem na trzích habitat a v oblasti stavebnictví.

Pro oslavu tohoto významného výročí se rozhodla uspořádat slavnostní večer v pražském paláci Žofín, který navštívilo na 1500 hostů. Ještě před palácem, v nádherném prostředí zastřešené venkovní restaurace Žofín Garden, na ně čekalo občerstvení s grilováním, které doprovázely příjemné tóny živé kapely.

BOHATÝ PROGRAM PLNÝ ZÁBAVY A TECHNIKY

AV MEDIA se postarala o kompletní zajšitění audiovizuální techniky ve všech sálech - v Rytířském sále, kde si hosté mohli vyzkoušet své znalosti v kvízu na dvou dotykových obrazovkách a zaposlouchat se do hudby další živé kapely;  v Malém sále, který byl dekorován do "casino stylu" s jazzovou kapelou. Hosté zde mohli přispívat na organizaci Dejme dětem šanci, které se na závěr večera předal šek s vybraným obnosem.

Velký sál byl doslova nabitý bohatým doprovodným programem, během kterého se na podiu vystřídala celá řada bavičů, tanečních i hudebních skupin, včetně kapely Chinaski. Na stěnu velkého sálu se pomocí 2 výkonných projektorů Panasonic DZ21 a mediaserveru Coolux promítal videomapping, který zachycoval důležité mezníky v historii firmy. Atmosféru slavnostního večera dokresloval světelný park ROBE a ozvučení L'Acustic, které zajistilo perfektní zvuk i pro koncerty kapel.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference