Oslava Nového roku v pražském hotelu Hilton

Jak je pro techniky pronájmového oddělení AV MEDIA již zvykem, i letos strávili přelom roku v prostředí pražského hotelu Hilton a netradičně tak oslavili Silvestr.

Pomocí 25 tun audiovizuální techniky vytvořili naši technici nezapomenutelnou show pro návštěvníky.

Netradiční řešení impozantní scény

Silvestrovská oslava se v pražském hotelu Hilton již tradičně konala v atypickém prostoru lobby. Na místě bývalých fontán se postavilo podium do výšky cca 3 metrů, aby měli účinkující kde tancovat a oslavovat příchod Nového roku. Pozadí scény o velikosti 23 × 13 m bylo postaveno z panelů potažených šedou látkou, na kterou se promítala projekce pomocí čtyř projektorů. Projektory byly umístěny v jednom z pokojů hotelu Hilton, kam bylo zapotřebí přivést spolu se signálem i potřebný příkon, který umožnil zapojení čtyř velkých projektorů najednou. Středem celé scény se stala LED stěna, na kterou se v průběhu večera promítaly tématické záběry, které dokreslovaly celkovou slavnostní atmosféru.

Světelná show

Díky fixní instalaci osvětlení skleněné pyramidy v lobby hotelu, které AV MEDIA dodala začátkem prosince 2013, bylo letos doladění celkové scény a atmosféry o něco snazší. O světelnou show se kromě fixně nainstalovaných světel postaraly i inteligentní světla, která byla na večer dodána firmou Robe, včetně speciálních předváděcích kusů MMX Blade, které v České republice zatím nikdo nevlastní.

Obraz a zvuk byl z prostoru lobby distribuován do dalších místností hotelu, ve kterých probíhal rozmanitý program k příležitosti oslavy příchodu Nového roku.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference