Oslava prvního výročí společnosti SAB Miller Brands Europe

Společnost SAB Miller Brands Europe připravila pro své zaměstnance originální program při příležitosti oslavy prvního výročí založení firmy.

Akce se zúčastnilo více než 140 zaměstnanců společnosti z různých poboček z celého světa. Technické a technologické zajištění celé oslavy měla na starosti společnost AV MEDIA, ve spolupráci s agenturou Via Perfecta SK.

Pro účastníky byl připraven celodenní program, na třech různých místech v Praze. Setkání začalo v Míčovně Pražského hradu, kde proběhla úvodní konferenční část. Poté se hosté přesunuli do Salmovského paláce, kde pro ně byla připravena ochutnávka piv a také trénink v čepování a servírování piva. Program pokračoval opět v Míčovně, která byla v mezičase přestavěna pro uspořádání soutěže „Master Bartender“ právě v čepování a servírování piva. Celý den byl zakončený galavečeří v bývalé čistírně odpadních vod, dnes Ekotechnickém muzeu v Bubenči.

Atmosféru večera vytvářely celkem 4 projekce rozmístěné v hlavní místnosti. Jednalo se o 2 boční projekce, každá o rozměru 100 m2, dále o projekci mappingu na zadní stěnu o rozměru 130 m2 a originální mapping vánočního stromku. Na bočních stěnách se během večera vystřídaly záběry ze soutěže v čepování a servírování piva, tabulky s výsledky soutěží a také přímý přenos ze závodů raftů, který se odehrával v podzemí čističky.

Použitá technika: 
  • 2 x Full HD projektor Panasonic DZ 21 o výkonu 21 000 ANSI lm
  • 4 x Full HD projektor Panasonic DZ 11 o výkonu 11 000 ANSI lm, s krátkou optikou 
  • 1 x Full HD projektor Christie HD 18 o výkonu 18 000 ANSI lm
  • kompletní ozvučení systémem Linearray 
  • k osvětlení byly použity desítky inteligentních LED světel 
  • pro mapping byl použit odbavovací systém Coolux

Originální interaktivní mapping

Vyvrcholením večera byl velkolepý mapping, který představil jednotlivé státy, ve kterých má firma pobočky, a navodil vánoční atmosféru. Atraktivita mappingu s vánoční tématikou byla umocněna originálním interaktivním mappingem vánočního stromku.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference