Společnost Netscout navštívila Prahu ve velkém stylu

Nádherná čtyřdenní akce společnosti Netscout se uskutečnila ve čtyřech různých lokalitách. Program byl nesmírně bohatý, hosté se zúčastnili tradičního folklórního večera i moderní Red Hot Party.

V průběhu léta, kdy je konferenční business v útlumu, nás velmi potěšila spolupráce s naším dlouhodobým partnerem, společností Senator Travel. Ti, jakožto DMC, zorganizovali v Praze pobyt a bohatý program pro společnost Netscout, celosvětového leadra v oblasti produktů a řešení pro řízení výkonu aplikací a sítí. Do Prahy se tak v horké letní dny na 5 dní sjelo přes 600 hostů této společnosti z celého světa, aby zažili nabitý incentivní program. Agentura Senator Travel pro ně připravila čtyři programově odlišné incentivní večery v exkluzivních pražských prostorech, které AV MEDIA pomohla ozvláštnit a zpestřit svými technologiemi.

Přivítání celé skupiny proběhlo během folklórního večera v Královských zahradách Pražského hradu. O působivé osvícení stanu se postaralo neuvěřitelných osm set string lights. Vystoupení folklórního sboru jsme kompletně ozvučili a akusticky propojili s Míčovnou Pražského hradu. Počasí příliš nepřálo, ale i tak nám nedělalo problém v hustém dešti natáhnout 150 metrů kabelů, které se o toto propojení postaraly.

Následující den se skupina přesunula do Španělského sálu, kde proběhlo formální představení a slavnostní předávání cen. Při této příležitosti jsme použili ozvučení L’Acoustic a světla ROBE k nasvícení Rottmayerova a Španělského sálu. Díky těmto světlům jsme byli schopni upoutat pozornost na nádherné, zdobené stropy a fresky, které tyto sály zdobí.

Na Žofíně proběhla Red Hot after party. Jak už název napovídá, celý Žofín se na jeden večer zahalil do rudě červené barvy. Aby bylo nasvícení kompletní, použili jsme 80 inteligentních a 50 statických světel ROBE. Součástí eventu byla i laser show a ozvučení EAW. Zajistili jsme také 30 metrů červeného koberce.

Rozloučení s Prahou proběhlo v krásném prostoru Kláštera sv. Anežky České. Členitý komplex kláštera jsme nasvítili a zvukově propojili. V sálu sv. Salvátora hosté shlédli nezapomenutelné vystoupení Femme 2 Fatale a v sále sv. Františka si mohli užít kostarického DJ. Pro toho jsme zajistili i VJ, který do hlavního oblouku vytvářel vizuální kulisu podle hrané hudby.

Akce byla náročná především časově a logisticky. Šlo o čtyři po sobě jdoucí večery ve čtyřech různých lokalitách a v každé bylo použito mnoho techniky. Ačkoliv jsme na naplánování měli jsen necelé tři měsíce, vše se povedlo na jedničku. Zásluhu nad tom má, kromě nepostradatelného obchodního konzultanta a projektového manažera, 25 členný technický tým, který zajistil hladký průběh celé akce. 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference