Žofín zahalený do oranžové barvy

Na začátku října se na pražský Žofín sjelo 350 zástupců anglické společnosti, aby oslavilo 25. výročí jejího založení. AV MEDIA se postarala nejen o kompletní technologické zajištění akce, ale i o nasvícení budovy.

Pro oslavu 25 let od založení si tato úspěšná anglická firma vybrala Žofín, pražské venue, ve kterém se AV MEDIA právem cití jako doma. Postarali jsme se o kompletní technologické zajištění této akce a vyšli vstříc všem přáním klienta. Mezi ně patřilo i nasvícení fasády a veškerých vnitřních prostor do korporátní barvy klienta, do sytě oranžové barvy. Pro tento účel jsme použili velké množství světel ROBE LEDWash, které jsou schopné vykreslit jakoukoliv barvu a pro diváky vytvoří nezapomenutelnou podívanou. Konkrétně šlo o 45 světel ROBE LEDWash 600, které díky tří LED prstencům dokáží vytvořit takřka jakýkoliv efekt, a 6 světel ROBE LEDWash 1200, které mají prstence dokonce čtyři a navíc mohou fungovat jako velmi rychlý stroboskop. Pro dokreslení celkové atmosféry jsme použili mnoho dalších efektových světel a několik ROBE Pointe, které nabízí nastavení na hned 13 různých barev.

Klient si přál stage design, který by byl pohledově čistý. Naši projektoví manažeři tedy navrhli jednoduchý set-up, ve kterém bylo veškeré ozvučení schované za výkryty, tak aby vizuálně nepřekáželo. Hosty, kteří se objevili na jevišti, snímaly naše kamery a obraz jsme ihned promítali na projekce na bočních stranách, pro které jsme použili projektory s dlouhým teleobjektivem. Pro plátno za řečníkem jsme zvolili zadní projekci, o kterou se postaral projektor s ultrakrátkým objektivem. Další projektor se staral o vizuální kulisu ve foyer.

AV MEDIA se postarala i o ozvučení koncertního vystoupení německé hudební formace Freesteps, která po několik hodin vytvářela kulisu galavečeře. Pro tento účel jsme použili produkty francouzské společnosti L-Acoustics. Základem bylo 12 reproduktorů L´Acoustic KIVA doplněných o 4 L´Acoustic KILO, které sloužily zejména pro rozšíření nízkých frekvencí. Použili jsme také 6 L´Acoustic SB18, iniverzální kompaktní subwoofery, rozšiřující spodní hranici frekvenčního pásma modulárních WST line source a koaxiálních systémů na 32Hz.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference