< Zpět

Basketbalista roku 2019/2020

Tento rok proběhlo každoroční vyhlášení cen Basketbalistu roku v Mariánských Lázních. Stage, videoobsahy, zvuk, pyrotechniky a světla byla to spektakulární show!

Basket 1
Basket 2
Basket 3
Česká Basketbalová Federace logo

Česká Basketbalová Federace

Rok realizace: 2020
Kategorie: Eventy

Na konci července vyrazil náš tým do Mariánských Lázních, kde se odehrávalo každoroční vyhlášení cen Basketbalistu roku. Společně s produkční společnosti Livebros jsme technicky odbavili celý galavečer na hlavní kolonádě. Kromě vyhlášení vítězů seznámila na galavečeru Česká basketbalová federace novináře a sportovce s novým logem federace, a to velice kreativní formou na LED obrazovce.

Náš tým šesti techniku stavil akci dva dny. Postavili stage, která byla dekorovaná LED obrazovkou, která tvořila interaktivní rám celé stage. Nastavili jsme efektová světla, ozvučení i pyrotechniku. Během akce jsme veškeré připravené videoobsahy, pyrotechniku, světla a zvuk odbavili přes Timecode.

Nakonec byl celý galavečer velkým úspěchem, pyrotechnická show udělala na účastníky dojem a náš tým si po dlouhé době ve studiích užil změnu v podobě venkovní akce, navíc na kolonádě. Nejlepším českým basketbalistou sezony se potřetí za sebou a celkově pošesté stal Tomáš Satoranský. Gratulujeme všem výhercům a těšíme se na další rok.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz