< Zpět

Galavečer Handicup

V prostorech Centra pohybové medicíny se uskutečnil tradiční galavečer HandiCUP, při kterém se vyhlašují nejlepší handicapovaní cyklisté série Českého poháru.

IMG_1479
IMG_1480
galavecer_cerny kone_018

Rok realizace: 2014
Kategorie: Eventy

Galavečer uspořádala nezisková organizace Černí koně, se kterou AV MEDIA spolupracuje již několik let.

Bohatý doprovodný program s audiovizuální technikou

Nezisková organizace Černí koně vznikla v roce 2008 a v dnešní době je již neodmyslitenou součástí paracyklistiky. Za tímto úspěchem Černých koňů stojí tvrdá prace, vytrvalost, odvaha a vize, postavená na hodnotách propojení, porozumění a touze pomoci.

AV MEDIA podpořila čtvrtý ročník galavečera handiCUP zapůjčením audiovizuální techniky, která v Centru pohybové medicíny navodila slavnostní atmosféru. Jednalo se o dodání velkoplošného plátna se zadní FullHD projekcí, na kterém se v průběhu večera promítaly různé videoukázky a prezentovali vítězové jednotlivých kategorií. Dále jsme zajistili ozvučení hudebních a doprovodných vystoupení a nasvítili celý prostor, včetně nové dekorace scény, která vznikla speciálně pro tento večer.

Galavečer měl nabitý program, došlo k pokřtění kalendáře Černých koní na rok 2015, předání šeku čtyřleté Káje na vakcínu proti meningokovi, vystoupení hudební skupiny NEBE, vydražení speciálního dresu Gold edition a předání cen vítězům a speciální ocenění dobrovolníků. Unikátní zábavné představení ukázali vícemistři Evropy ve Strolleringu a skvělý výkon při tanci "na tyči" předvedla Daniela Pecinová, která diváky zvedla ze židlí. Pro hosty byla připravena i tipovací soutěž - v průběhu večera šlapala do pedálů asistentka handicapovaných sportovců Markéta "Peggy" Marvanová. Za hodinu a půl ujela úctyhodných 58 km.

Více informací o neziskové organizaci Černí koně zde.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz