< Zpět

Vánoční večírek CET 21

Obchodní večírek skupiny Nova jsme zajistili již potřetí, tentokrát ale s mnoha originálními změnami. Podívejte se sami, co na Žofíně zažili obchodní partneři a klienti této společnosti.

2016_12_01_Nova_TMA_6943
2016_12_01_Nova_TMA_6945
2016_12_01_Nova_TMA_6955
2016_12_01_Nova_TMA_7185

Rok realizace: 2017
Kategorie: Eventy

AV MEDIA každoročně zajišťuje mnoho vánočních večírků a ten, který připravujeme pro CET 21, patří mezi ty nejkrásnější. V prosinci se do novorenesanční budovy stojící na Slovanském ostrově sjeli zaměstnanci a klienti této společnosti, aby oslavili další úspěšný rok. AV MEDIA se o akci kompletně postarala po technologické stránce včetně light designu.

Na přání klienta jsme pozměnili koncept pódia, které letos připomínalo studio televizních novin. Na místo MicroTiles, které jsme instalovali do opravdového studia TV NOVA a které znáte z televize, jsme v Žofíně vytvořili prohnutou projekci pomocí 24 m2 LED stěny Absen A3 Pro. Na akci vystoupil Xindl X a skupina Mandrage, jednou z výzev tedy byla rychlá výměna nástrojové aparatury. Díky chytrému designu, rozevírací scéně a Rolling Riser, tedy pojízdné pódiové plošině, to nebyl žádný problém a nástup kapel se stal zajímavým efektem večera.

Scéna byla nasvícena čtyřiceti světly ROBE a o Light Design se postaral projektový manažer Filip Klein. Na průčelí paláce a na stěny hlavního sálu jsme podpořili korporátní design světelnou projekcí GOBO s logem televize Nova. O ozvučení celého večera a obou kapel se postaral systém L-Acoustics KIVA.

Asi největší atrakcí se stal les Modrava, který byl vytvořen pomocí živých stromků, vytištěné kulisy a hlavně speciální těžké mlhy, která se díky vytvoření ve speciálním přístroji drží dole a rozpouští se o poznání méně, než klasická mlha vytvořená hazerem. Režisérem celé akce byl Jakub Sommer. Celý event byl natáčen, o odbavení se postarala TV NOVA, která měla k dispozici i přenosový vůz. 

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz