< Zpět

EY Podnikatel roku České republiky

V pražském paláci Žofín bylo již po sedmnácté předáno ocenění EY Podnikatel roku. Po technologické stránce byl tento ročník zcela inovativní.

4859SAM_4300
4832SAM_7323
4835SAM_7066

Rok realizace: 2017
Kategorie: Eventy

EY Podnikatel roku je nejprestižnější světová soutěž podnikatelů, která vzdává hold výjimečným osobnostem. V České republice bylo toto ocenění předáno již po sedmnácté. Stejně jako v předchozích letech jsme se postarali o technologickou stránku celé akce, která ale letos byla v mnohém inovativní.

V letošním roce jsme poprvé použili LED stěnu o velikosti 76m2 (19x4m), která vystřídala doposud používané projekce. Scéna díky ní výrazně ožila a podpořila moderního ducha eventu. Další inovací bylo otočení set-upu v hlavním sále, což nám umožnilo vytvořit velkolepější scénu. LED stěna i tak zabírala téměř celou šířku sálu, a tak se nám naskytla výzva umístění ozvučení. Zvolili jsme trussovou konstrukci s reproduktory L-Acoustics Kiva umístěnou za scénou.

Kromě ozvučení jsme se letos poprvé postarali i o IT řešení. Registrace na akci probíhala přes EasyEvent – potvrzení účastníci obdrželi vstupenky s QR kódy, díky kterým registrace probíhala velmi rychle. Zajistili jsme i tlumočení, živý kamerový přenos a záznam. Signal byl odbaven přes Barco E2.

Držitelem prestižního ocenění EY Podnikatel roku 2016 České republiky se stal Petr Chmela, spoluzakladatel a spolumajitel společnosti TESCOMA s.r.o. Tato světová soutěž (Entrepreneur Of The Year®) byla založena společností EY ve Spojených státech amerických v roce 1986. Jejím cílem je ukázat veřejnosti vynikající osobní příklady na poli podnikání, které mohou být vzorem pro mladé, začínající podnikatele. V České republice se soutěž koná od roku 2000.

Foto: www.stanislavmilata.cz

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz