PURE STORAGE

Vítejte v Pure Storage, aby byla budoucnost úspěšná, musíte následovat a podporovat potřeby a přání svých zaměstnanců. To v překladu znamená najít smysluplné technologie, nové způsoby a scénáře práce, které usnadní lidem život. Bude to vyžadovat strategii a naslouchání, ale pokud to uděláte správně, vaše podnikání dosáhne zaručeného úspěchu stejně jako v Pure Storage. Posuďte sami... Proč jsou kreativní pracovní prostory úspěšné? Velice příjemná atmosféra a lidé, kteří mění svět datových center.

Kreativní pracovní prostory v Pure Storage jsou promyšlenými a inovativními kancelářemi, které zaměstnancům umožňují být maximálně flexibilní, aby mohli lépe pracovat, spolupracovat, spolutvořit nové nápady a kreativně přemýšlet v okamžicích soustředěné individuální práce nebo týmového aktivního zapojení i se vzdálenými účastníky z celého světa. Tyto kreativní pracovní prostory inspirují a pomáhají lidem transformovat se na hybridní a flexibilní způsoby práce.
 
Pokud se ptáte, proč jsou kreativní pracovní prostory v Pure Storage úspěšné, zde jsou některé důvodů.

Svoboda být maximálně kreativní

Kreativní pracovní prostory jsou místem, která zprostředkovávají svobodu ve výběru, kde, kdy, s kým a jakým způsobem, chcete spolupracovat či individuálně přemýšlet. Tyto prostory navíc vytvářejí pocit, kde se lidé cítí méně jako „toto je moje práce“ a více jako „toto je moje vášeň pracovat“.

Inspirace vedoucí k inovacím

Kreativní pracovní prostory podporují v růstu inovací a produktivity způsobem, že zaměstnancům zprostředkovávají být v živějším a vzrušujícím pracovním prostředí, ve kterém se cítit inspirováni s cílem dosáhnout svého plného potenciálu.

Podpora růstového myšlení

Kreativní pracovní prostory podporují růstové myšlení, protože podněcují zaměstnance neustále přemýšlet, komunikovat, spolupracovat a dosahovat lepších výsledků v rámci týmu a celé organizace.

Šťastnější a angažovanější zaměstnanci

Kreativní pracovní prostory pomáhají zaměstnancům cítit se dobře, být pozitivně nadšení a plně angažováni. Lidé přicházejí do kanceláře s pocitem, že nevykonávají práci od 9 do 5, ale vnímají prostor jako příležitost, jak se potkat s kolegy, přáteli a zákazníky. Kreativní pracovní prostory podporují celkovou pozitivní náladu, spokojenost a štětí zaměstnanců.

Flexibilita

Kreativní pracovní prostory se stávají standardem v propojení s hybridním způsobem práce a dávají zaměstnancům možnost pracovat nejen v kanceláři, ale také z domova nebo odkudkoli. Zaměstnanci se cítí více svobodní a flexibilní ve výkonu práce a v možnostech výběru, jak, kde, kdy a s kým potřebují smysluplně (spolu) pracovat.

Podobné reference