STÄUBLI

Nacházíme se ve švýcarské společnosti STÄUBLI, která má v Pardubicích sídlo pro střední a jihovýchodní Evropu. Nově vybudované pracovní prostory jsou důmyslně promyšlené nejen pro vývoj nových robotických technologií, ale jsou navrženy tak, aby se zde mohly jednoduše vykonávat hybridní a vzdálené způsoby práce v rámci interního týmu se zákazníky a obchodními partnery.

Zasedací místnosti jsou vybaveny videokonferenčním řešením od společnosti Crestron a komunikační platformou Microsoft Teams s bezdrátovou prezentaci Barco.

Prostory určené pro školení a aktivní zapojení fyzicky či vzdáleně připojených účastníků obsahují interaktivní podium SMART Technologies, aby mohli lektoři efektivním a zážitkovým způsobem předávat klíčová sdělení.

AV MEDIA SYSTEMS pomohla realizovat myšlenky, představy a potřeby rovnou do praxe. Podle pracovních prostor nám byl navržen styl (spolu) práce, který budeme s komunikačními a audio vizuálními technologiemi vykonávat.

V dnešní době se bez videokonferencí, hybridních a vzdálených setkání neobejdeme. Práce odkudkoli je naprostým standardem a umožňuje lépe kombinovat pracovní život s osobním, doplňuje Michal Scholze, marketingový manažer STÄUBLI. 

Podobné reference