Oslava 30. výročí založení společnosti Gordic ve Forum Karlín byla skutečně výjimečnou událostí plnou nezapomenutelných okamžiků.

Po dvou měsících příprav, schůzek a projektování jsme v sedmihodinovém programu předvedli širokou škálu nejmoderních technologií, které máme k dispozici. Jedním z nejvýraznějších prvků byla pohyblivá LED stěna o rozměrech 11x4 metry, která se během programu otevírala a zavírala. Instalovali jsme také přes 100 inteligentních světel ROBE a na strop hlavního sálu Forum Karlín jsme pověsili 64 nových LED trubic ASTERA, které jsme naprogramovali na hudbu, čímž vytvořily působivou světelnou show.

Naše interní grafické studio Creative Lab připravilo obsah pro interaktivní 3D taneční představení, které publikum nadchlo. U vchodu do hlavního sálu jsme pomocí fogscreenu a projektoru RZ970 promítali logo GORDIC a vytvořili tak efektní vstupní atmosféru. Celý sál byl dekorován kolegy ze společnosti RS Tech a vypadal opravdu nádherně. Na závěr večera vystoupila česká pop-punkové kapela Rybičky 48, která vytvořila příjemnou atmosféru.

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti GORDIC za důvěru a svobodu, kterou nám poskytla při realizaci této události. Naši techničtí experti se mohli skutečně projevit a ukázat své schopnosti.

Níže jsou přiložené fotografie, které vám přiblíží atmosféru oslavy. Budete mít alespoň malou představu o tom, jak to vypadalo a jaký zážitek to byl.

Fotografie: Stanislav Milata

Také vaše firma bude slavit výročí od založení?

Podívejte se na video z akce!

Podobné reference