Colours of Ostrava 2015

Industriální prostředí Dolních Vítkovic v Ostravě opět rozezněly tóny multižánrového mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava.

Nasvícení netradičního prostoru

AV MEDIA se na letošním ročníku postarala o kompletní osvětlení včetně návrhu light designu celého areálu Jack Daniel’s FIRE. Vzhledem k tomu, že se zóna Jack Daniel’s nacházela uprostřed industriálních prostor, zajímavé návrhy pro netradiční osvětlení se přímo nabízely.

Využili jsme celou řadu inteligentních outdoor světel ROBE, které osvětlovaly velké ocelové bojlery, kouř vycházející z otevřených potrubí, bary, fotbálky a další aktivity a v neposlední řadě vyvářely krásné světelné efekty. Dodali jsme i mlhostroj, který dokonale navozoval pocit fungující továrny. Vše bylo řízeno pultem MA dot2 XL-F.

YVENTECH na Colours of Ostrava

Sesterská společnost YVENTECH se již po několikáté stala hlavním videopartnerem celého festivalu Colours of Ostrava, kam dovezla a nainstalovala cca 25 tun techniky. Všech 9 hlavních scén vybavila kamerami, střihovým pultem a nahráváním. Dále zajistila LED obrazovku, plazmové obrazovky, projektory a plátna pro jednotlivé kapely. Celkem se jednalo o více než 320 m2 projekcí. Více informací se dočtete na Facebookových stránkách společnosti Yventech, nebo na jejich webových stránkách.

O festivalu

Colours of Ostrava je multižánrový mezinárodní hudební festival každoročně pořádaný v Ostravě. Od roku 2012 se koná v úchvatném prostředí Dolních Vítkovic - bývalém areálu hutí, dolů a železáren. První ročník proběhl v roce 2002. Colours of Ostrava je držitelem ceny Anděl za Hudební událost roku 2005 a 2006. Zároveň získal ocenění za nejlepší hudební akci roku 2004, 2005 a 2006 v anketě ALMA (Akropolis Live Music Awards) v kategorii koncert/festival roku. Festival nabízí také bohatý doprovodný program - divadla, workshopy, diskuse, filmy apod.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference