Colours of Ostrava 2022

Colours of Ostrava aneb spousta techniky pro oblíbený festival

5 náklaďaků plných techniky, 400 metrů LED obrazovek, 55 techniků nebo 20 festivalových kamer. Také v létě 2022 se AV MEDIA EVENTS významně podílela na technickém zajištění slavného hudebního festivalu Colours of Ostrava. Byla to jízda!

V Česku se během roku nekoná moc větších akcí než legendární hudební festival Colours of Ostrava. O to větší radost máme, že jsme se i v roce 2022 mohli podílet na jeho organizaci.

Akce proběhla od 13. do 16. července 2022 a dorazily na ni tisíce nadšených lidí, kteří sledovali vystoupení světoznámých interpretů jako Twenty One Pilots, The Killers nebo Martin Garrix.

Hlavní dodavatel videotechniky i LED obrazovek

Pořadatelé nám i tentokrát svěřili důležitou úlohu. Na Colours jsme byli hlavním dodavatelem videotechniky a LED zobrazovačů. Na Liberty stage jsme pak doplnili kompletní PA systém NEXO a veškerá světla od společnosti ROBE.

Liberty stage (dříve ArcelorMittal stage) měl mimochodem na starost náš kolega Kamil Kružík, který pro ni zajišťoval produkci, obsahy, osvětlení i ozvučení. Součástí stage byly i LED obrazovky, o které pečoval David Kramer.

Skvělá práce našich kolegů zaujala také oborové zahraniční weby.

Děkujeme za další skvělý ročník Colours of Ostrava, už teď se těšíme na ty další!

COO - Brána COO - Liberty Stage COO - Sam Ryder, stage closeup COO - Světla

Chcete stejnou akci?

Podobné reference