Colours of Ostrava 2022

Colours of Ostrava aneb spousta techniky pro oblíbený festival

5 náklaďaků plných techniky, 400 metrů LED obrazovek, 55 techniků nebo 20 festivalových kamer. Také v létě 2022 se AV MEDIA EVENTS významně podílela na technickém zajištění slavného hudebního festivalu Colours of Ostrava. Byla to jízda!

V Česku se během roku nekoná moc větších akcí než legendární hudební festival Colours of Ostrava. O to větší radost máme, že jsme se i v roce 2022 mohli podílet na jeho organizaci.

Akce proběhla od 13. do 16. července 2022 a dorazily na ni tisíce nadšených lidí, kteří sledovali vystoupení světoznámých interpretů jako Twenty One Pilots, The Killers nebo Martin Garrix.

Hlavní dodavatel videotechniky i LED obrazovek

Pořadatelé nám i tentokrát svěřili důležitou úlohu. Na Colours jsme byli hlavním dodavatelem videotechniky a LED zobrazovačů. Na Liberty stage jsme pak doplnili kompletní PA systém NEXO a veškerá světla od společnosti ROBE.

Liberty stage (dříve ArcelorMittal stage) měl mimochodem na starost náš kolega Kamil Kružík, který pro ni zajišťoval produkci, obsahy, osvětlení i ozvučení. Součástí stage byly i LED obrazovky, o které pečoval David Kramer.

Skvělá práce našich kolegů zaujala také oborové zahraniční weby.

Děkujeme za další skvělý ročník Colours of Ostrava, už teď se těšíme na ty další!

Chcete stejnou akci?

Podobné reference