AV MEDIA EVENTS je již několik let hlavním videopartnerem jednoho z největších festivalů v České republice Colours of Ostrava.

Letos jsme zajistili videokamery s přenosem na LED stěny, které byly umístěny téměř na každém pódiu (pro největší stage Česká Spořitelna stage jsme zajistili kamerový řetězec se sedmi kamerami ve 4K rozlišení.) LED stěny jsme instalovali na Liberty Stage, Orlen Stage a Glo Stage.

Naše nejoblíbenější stage?  Liberty Stage, kde jsme umístili dvě LED stěny 4x7m po stranách, jednu LED stěnu jako centrální LED 12x5m a LED stěnu na delay věži 4x7m. I zde jsme poskytli kompletní videopodporu.

U vstupu na festival jsme instalovali LED bránu v netradiční podobě, LED stěna sloužila jako bezpečnostní prvek pro organizaci lidí u vstupu, včetně lidí s různými handicapy. Obsah na stěně sloužil také k urychlení přístupu do areálu festivalu.

Součástí festivalu je i Meltingpot Forum, které se konalo v areálu GONG, nainstalovali jsme projekci, robotické kamery a přepis přednášek, které se zobrazovaly na všech projekcích.

Pro představu o festivalu se podívejte na fotografie níže.

Podobné reference