Den otevřených dveří Prague Marriott Hotelu 2015

Dveře hotelu Prague Marriott se opět otevřely zákazníkům, kteří se mohli seznámit s novým konceptem Meetings Imagined, zapojit se do zajímavých aktivit a pobavit se.

Inspirativní koncept představuje důvody pro pořádání meetingů

Základní myšlenkou celého večera bylo představit odlišené koncepty a důvody proč a jak pořádat různá setkání, dle nového Marriott stylu Meetings Imagined. Tento inspirativní koncept je založen na přesvědčení, že každé setkání by mělo být unikátně navrženo podle toho, jakých cílů chce pořadatel dosáhnout. Koncept nabízí hned 7 základních důvodů pro pořádání setkání: Celebrate, Decide, Educate, Ideate, Network, Produce, Promote. Podle stanoveného cíle je zapotřebí vhodně navrhnout uspořádání stolů a židlí v místnosti, zvolit odpovídající catering a v neposlední řadě využít ty pravé technologie, díky kterým snadno dosáhnete svého cíle.

Různé podoby jednotlivých místností hotelu

Oficiální zahájení večera proběhlo v sálech Bohemia 1-3 s netradičním uspořádáním křesel a židlí pro hosty. Generální ředitel hotelu  Prague Marriott představil koncept Meetings Imagined a na velké stěně ze seamless obrazovek promítal inspirativní videa. Slavnostní nasvícení sálu umocnilo atmosféru v sále, který byl celý dekorován do jednoho z důvodů pořádání meetingů: Promote.

Lobby se hosté registrovali pomocí QR kódů, které měli stažené ve svých chytrých telefonech a dále s nimi v průběhu večera pracovali. Na dvou zobrazovačích u registračního stolku se po načtení kódu rázem objevilo personifikované přivítání daného účastníka. Na jednotlivých stanovištích sbírali hosté body za aktivity, které se jím načítali právě přes QR kód. Jednou z aktivit v lobby byla tichá aukce, ve které mohli získat zajímavé vouchery v hotelu Marriott a jejíž výtěžek šel do sdružení SOS dětské vesničky. Mezi další aktivity v lobby, které bylo uzpůsobeno pro networking, patřila registrace na stránkách Meetings Imagined přes internetové kiosky nebo selfie fotka s nepřehlédnutelným Rosťou.

Místnosti Moravia 1-3 představovaly hned několik důvodů: Celebrate, Educate, Ideate. Návštěvníci se mohli naučit, jak se odlišují jednotlivě připravovaná jídla pro různé koncepty akcí. Sami si mohli vytvořit vlastní tortillu a přiučit se zajímavosti třeba o čokoládě. Z naší strany byly sály Moravia doplněny o jeviště, příjemné osvětlení a několik LCD zobrazovačů.

V salonku Karlštejn, který byl uzpůsoben pro Educate, jsme představili několik AV technologií, mezi nimi také úplnou novinku na trhu – digitální flipchart SMART kapp, se kterým lze okamžitě psát, kreslit, sdílet a uložit nové nápady ze společné porady, prezentace, workshopu nebo operativního brainstormingu. Prezentující kreslí na sklokeramickou desku fixem a jednobarevné čáry a poznámky se okamžitě přes Bluetooth přenášejí do mobilního zařízení vybaveného aplikací SMART kapp Basic nebo Premium (dostupná pro iOS či Android). Aplikace i tabule umožňují průběžně snímat a ukládat aktuální stav flipchartu do pdf či jpeg digitálního formátu. Z aplikace lze dalším účastníkům odeslat e-mailem odkaz, přes který se v internetovém prohlížeči připojí a mohou taktéž on-line vzdáleně sledovat poznámky z flipchartu a ukládat si je podle potřeby.

Dále si v Karlštejně mohli návštěvníci prohlédnout a vyzkoušet digitální interaktivní displej SMART Board od společnosti Smart Technologies, zařízení Barco ClickShare pro bezdrátovou prezentaci nebo širokoúhlou Polycom CX5100 kameru pro vzdálenou týmovou spolupráci v prostředí Lync/Skype for Business, která dovoluje přehlédnout celou místnost.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference