Letní kina dobývají nejen Prahu

Letní kina patří k létu stejně jako koupání, sluníčko a odpočinek. AV MEDIA přispěla svými technologiemi k vytvoření letní filmové atmosféry a dopřála tak divákům dokonalý zážitek ve špičkové kvalitě.

Díky nejmodernějším projekčním technologiím DCI je možné zhlédnout pod širým nebem i filmové premiéry. Technologicky jsme podpořili letní kina v Praze na Smíchovském nábřeží, v zahradě Českého rozhlasu Regina nebo v Děčíně.

Výletní kino Smíchov

Toto léto došlo konečně k zadostiučinění i pro levý břeh Vltavy, až doposavad opomíjený. Své síly spojila Galerie Nábřeží a Výletní kino, oba již zavedené projekty, které se nejen na Smíchově těší velké podpoře místních obyvatel. O nezapomenutelný zážitek pod širým nebem se po celé léto staral náš dataprojektor Barco se serverem DCI Doremi.

Letní kino v Děčíně

Po loňském pozitivním ohlasu se kino Sněžník přesunulo od 8. července do 9. srpna na fotbalový stadion Sport Areálu SK Děčín, kde se promítalo téměř každý den. Díky tomu, že jako hlediště slouží zastřešená tribuna fotbalového stadionu, bude se stejně jako vloni promítat prakticky za jakéhokoliv počasí. Moderní technologie (DCI projektor Christie a server Doremi) umožnily promítat nejnovější filmy v dokonalé kvalitě na projekční plátno pro venkovní projekci na trussové konstrukci o rozměru 12 × 6 m.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference