Nová Škoda Superb se představila v Toskánsku

AV MEDIA realizovala pro společnost Škoda Auto další z dynamických prezentací nového vozu, tentokráte v okolí italské Florencie.

Novináři z celého světa měli možnost vyzkoušet si na vlastní kůži jízdní vlastnosti třetí generace Škody Superb. Dynamická prezentace trvala téměř celý měsíc a byla rozdělena do tří různých lokací. AV MEDIA zajistila kompletní technické vybavení na všech třech místech, včetně instalace a technické asistence během celé akce.

Různé lokace, různé MOTORIZACE vozu

Hned na letišti ve Florencii se novináři seznámili s novým vozem, který si mohli vyzkoušet a testovat v klikatých toskánských okreskách cestou na vinici Icario. Na letiště jsme zapůjčili celkem 4 velké zobrazovače a zajistili podium, osvětlení i ozvučení včetně řečnického pultu.

Na vinici už na novináře čekala designová galerie, kde byl mimo jiné vystaven jeden typ nového vozu Škody Superb, který navozoval dojem 3D modelu a vynikly veškeré jeho detaily. Uvnitř budovy, která se nacházela uprostřed krásné vinice, byl na skleněné podestě představen další vůz. Součástí expozice byla i výstava designu, kterou podpořily audiovizuální prvky, které AV MEDIA zapůjčila. Jednalo se o dodání světel a Full HD projekceultrazvukovými reproduktory, díky kterým zvuk z projekce nerušil celou místnost, ale byl slyšet pouze u projekce.

Poslední lokací byl hotel Borgo Scopeto Relais, kam dojeli novináři s dalším zapůjčeným vozem, jehož motorizaci si vybrali u vinice Icario. Na nádvoří hotelu byl vybudován tzv. „pavilon“, kde se na tiskové konferenci mohli seznámit s detailními vlastnostmi nového auta a popovídat si o jeho jízdních vlastnostech. Postavený pavilon jsme vybavili 95‘‘ LCD zobrazovačem, LED osvětlením na tříokruhových lištách, ozvučením včetně řečnického pultu, radiovým tlumočením, klimatizací a vytápěním. Večer byl pavilon nasvícen venkovním osvětlením.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference