Vlna pozitivní euforie v O2 areně

Téměř 13 000 zaměstnanců České spořitelny se sjelo do pražské O2 areny, kde jim agentura CONCEPT LINE připravila nezapomenutelné odpoledne s Lucií Bílou, Vojtou Dykem, kapelou Chinaski a mnoho dalšími účinkujícími.

„Celá akce způsobila ve Spořce takovou vlnu pozitivní euforie, jakou v historii nikdo nezažil,“ komentoval úspěšnou akci s názvem JSME Česká spořitelna Pavel Anděl, dramaturg a creative director projektu. Na 13 000 nadšených zaměstnanců České spořitelny se svým doprovodem si užilo sobotní odpoledne plné hudby – v O2 areně vystoupily stálice české hudební scény jako Lucie Bílá, Chinaski, Vojta Dyk s B Side Band, ale nechyběla ani Česká Filharmonie s 80ti členným souborem. Celým odpolednem provázeli Marek Eben a Lucie Výborná. 

O kompletní technologické zajištění celé akce se postaraly dva členové skupiny oneAVteamAV MEDIA spolu se sesterskou společností Rental PRO. Na technické přípravě na místě se podílelo více než 70 lidí: „Jen oneAVteam měl 30ti členný technický tým, dalších 25 lidí nám pomáhalo s instalací a deinstalací,“ říká obchodní konzultant AV MEDIA Aleš Vítámvás. Na stavbu stage bylo použito 230 pódiových desek, postarali jsme se i o kompletní rigging O2 arény a použili jsme 130m truss konstrukce. Na zadní straně pódia a po stranách bylo pověšeno celkem 120m2 LED obrazovky Absen A3 PRO, na kterou byly vysílané dva různé signály z 5ti kamerového řetězce a kamerového jeřábu.

Důležitou součástí takové akce je i perfektní light design a kvalitní světla – použito bylo více než 60 světel ROBE a JB-lighting. Reproduktorový systém NEXO STM se postaral o kompletní ozvučení arény včetně vykrytí Skyboxů O2 arény. Náš technický tým se také postaral o odbavení obsahů pro LED obrazovky a napojení signálu na místní zobrazovače (LED kostku a informační pás), které rozšířily plochu zobrazovačů.

„Celá akce proběhla naprosto hladce. Kvůli externím dodavatelům začla stavba o trochu později, ale oneAVteam dokázal dorovnat vzniklou časovou prodlevu, a tak se generální zkoušky nemusely posouvat,“ komentuje Aleš Vítámvás skvělý výkon technického týmu. 

Nadšení nebyli pouze účastníci akce, ale i agentura CONCEPT LINE, která měla pro Českou spořitelnu na starosti komunikaci, přípravu a produkci celého eventu. Concept director Daniel Olszyna ocenil zejména nasazení a profesionální výkon při přípravě, plánování, instalaci a odbavení celé akce. Výkon AV MEDIA a Rental PRO okomentoval slovy: „Nemyslím si, že by v republice byla jiná parta, která by to dala tak jako vy!“.

Už nyní se těšíme na další spolupráci s agenturou CONCEPT LINE i Českou spořitelnou!

Foto: Stanislav Milata (www.stanislavmilata.cz

Chcete podobnou akci?

Podobné reference