< Zpět

Jägermeister Undercover games

Na konci ledna uspořádala společnost Jägermeister další akci v rámci nové éry mejdanů, nazvané Undercover games.

www.frantisekortmann.eu_UGII_29.1.2015_ 163
undercover_vol2_praha-6401 (161)
undercover_vol2_praha-6401 (1)
www.frantisekortmann.eu_UGII_30.1.2015_ 134
undercover_vol2_praha-6401 (83)

Rok realizace: 2015
Kategorie: Eventy

Už v loňském roce jsme se podíleli na audiovizuální stránce nové éry mejdanů Undercover games. Vloni se na konci dubna uskutečnila nezapomenutelná Jägermeister party v duchu stylu rockabilly v Martinickém paláci Pražského hradu.

Jedinečná party v netradičním prostoru

Letos se série mejdanů rozjela hned na konci ledna, opět ve velmi netradičním prostředí - na Hlavním nádraží v Praze. Salonky staré secesní budovy u prvního nástupiště se proměnily ve velkolepou party, která byla beznadějně vyprodaná. I přesto, že koncept Undercover games drží veškeré podrobnosti o akci až do poslední chvíle v utajení, přilákal rekordní počet návštěvníků. Ty bavil originální doprovodný program i unikátní koncerty téměř 30 interpretů několika hudebních žánrů.

AV MEDIA se opět postarala o audiovizuální stránku této nezapomenutelné party. Atmosféru celého večera tvořilo více než 80 světel ROBE, které podrtrhly výjimečnost nádherné secesní budovy, ale zároveň na podiu představily parádní světlenou show. O ozvučení  tohoto akusticky velmi náročného prostoru se postaraly reproduktory JBL. Zvuk byl odbavovaný pomocí digitálního pultu Soundcraft .

Produkci celého večera zajišťovala společnost ŠAFY Production s.r.o.

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz