Sportovní léto s AV MEDIA EVENTS

Toto léto jsme si zasportovali společně s vámi! Byli jsme součásti několika velkých sportovních akcí v České republice.

Pro našeho klienta RunCzech jsme doplnili LED obrazy na maratony, které se běžely v největších českých městech. Naši mobilní LED, která je umístěna na vozíku, jsme instalovali u startu na půlmaratonech v Ústí nad Labem, Olomouci, Karlových Varech a Českých Budějovicích. Výhodou na našich LED vozíků je rychlost instalace, za 30 minut je vše připravené a akce může začít.

Náš BDF LED kontejner jsme zaparkovali na Pražské náplavce, kde proběhl veslařský souboj Primátorky. Celý souboj se vysílal živě na ČT Sport, pro českou televizi jsme umístili pódium se střechou. Atmosféra na náplavce byla opět moc příjemná, počasí bylo příznivé a s klientem RAUL! Spolupracujeme již dlouhodobě, jedná se tedy zaručeně o milou spolupráci.

Kromě Primátorek jsme se také zúčastnili během stejného víkendu soutěže basketbalu, která nese název FIBA 3×3 World Tour Prague Masters. Na pražském Hradčanském náměstí se postavila speciální hrací pole, kde jsme dodali LED obrazovky s veškerým odbavením. Dorazili hráči z celého světa, hlavním vítězem se stál saudský Jeddah.

I tento rok jsme se podíleli na realizaci štafetového běžeckého závodu ze Šumavy do Prahy s 360 km dlouhou trasou. Pro všechny běžce Vltava Runu jsme u cíle připravili příjemné přivítání s hudbou.

Úspěšné léto jsme zakončili triatlonem v Karlových Varech, kde jsme dodali celou audiovizuální stránku této sportovní akce.

Během tohoto léta jsme si potvrdili, že díky rychlé a precizní instalaci LED vozíku a LED BDF kontejnerů, jsme schopni odbavit několik akcí v různých koutech republiky za jeden víkned! V zimě nás čekají Winter Hockey Games ve Špindlerově Mlýně, a také Jizerská 50. Předtím se ale ještě na chvíli zahřeje v konferenčních sálech, kde nás čeká spousta práce.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference