EVLS PRAGUE PRO 2021

Z Letňan jsme se tento rok přesunuli do útulnějších prostor Hotelu Hilton Prague.

Zde jsme se postarali o akci EVSL PRAGUE PRO 2021.

Na jednom místě se během dvou dnů setkaly největší hvězdy bodybuildingu, a kromě seminářů mohli diváci zažít také páteční setkání v podobě Meet & Greet se svými idoly.

Pro tuto událost jsme využili oneAVstream, který byl propojený s platební bránou. Po nákupu vstupenky dostal návštěvník unikátní kód, díky kterému se přihlásil do platformy oneAVstream, což pomohlo celkové organizaci eventu. Samotný stream probíhal ve 4K, aby si mohli i diváci online užít každý sval do detailu. Na místě byla LED obrazovka s rozměry 10 × 3 metry, standardně jsme se postarali také o kompletní zvukovou a světelnou stránku akce. Akce se zúčastnili také vzdálení komentátoři ze zahraničí, kteří prováděli diváky celým streamem.

V pátek proběhlo kromě setkání a registrace také vážení a tisková konference. V sobotu, během druhého dne programu, se uskutečnilo semifinále a finále v šesti kategoriích. Před finále si mohli diváci užít talk show, které se účastnil Lukáš Osladil, Štefan Orosz a Juraj Višný.

Skvělou akci nám potvrdila také účast, sály praskaly ve švech a brzy po spuštění lístků jsme ohlásily vyprodáno. Ukázalo se tedy, že v příštích letech se možná akce opět přesune do větších prostor, aby mohlo namazané svaly sledovat větší množství diváků naživo než online.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference