E-sportový turnaj v League of Legends

V sobotu 18. a neděli 19. června proběhl v O2 Universum historicky největší český turnaj ve videohře League of Legends – Prague Champs.

Profesionální i amatérské týmy, TOP hráči z francouzské ligy nebo speciální program pro fanoušky. To všechno v parádní atmosféře pod střechou pražského O2 Universum. Událost Prague Champs přivedla na jedno místo největší nadšence do elektronického sportu, konkrétně milovníky oblíbené hry League of Legends.  

A tahle show se povedla dokonale! 

Hlavní pozornost byla celý víkend upřená na zápasy profesionálních a amatérských týmů, ale návštěvníci si mohli užít také bohatý doprovodný program: setkání s influencery (například influencer Xnapy), cosplay, soutěže, herní zóny nebo atraktivní stánky partnerů.  

A kdo nakonec získal pro vítěze turnaje? Tým Entropiq, který pak za odměnu svedl souboj s bývalými jedničkami francouzské ligy, týmem Gamers Origin.  

LED obrazovka velká jako celá stage

Turnaj Prague Champs nebyl výjimečný jen svým rozsahem, ale také technickým provedením, o které se z velké části staral tým AV MEDIA EVENTS.  Akce probíhala na obrovské stage, pro niž jsme dodali pohyblivou LED obrazovku. Tak velkou, že se vyrovnala velikosti celé stage.  Kromě toho jsme pro Prague Champs zajistili i kamerový řetězec, kamerový jeřáb, světla a také ozvučení. Naši kolegové se postarali také o střih a vstupy do LED obrazovky. 

Protože se jednalo o jednu z nejparádnějších akcí v historii českého esportu, máme velkou radost, že jsme mohli být její součástí. Tak příště zase! 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference