Konference a společenské akce během MS v hokeji 2015

Během bojů o 79. titul mistrů světa v hokeji se v pražském Clarion Congress Hotelu konala celá řada konferencí a společenských akcí, které jsme technicky zajistili.

Zatímco se v pražské O2 Areně sehrávaly boje o hokejovou trofej a sérii medailí, v Clarion Congress Hotelu v Praze se konala celá řada zajímavých společenských akcí, zasedání a konferencí, na kterých se mimo jiné vylosovaly města, která budou hokejový šampionát hostit v příštích letech. Vedle konferencí nabízel hotel každému týmu prostor vybavený technikou od AV MEDIA, která umožňovala rozbor zápasů a volnou zábavu. 

Během slavnostního ceremoniálu před vyvrcholením mistrovství světa vstoupil do Síně slávy Mezinárodní hokejové federace bývalý brankář Dominik Hašek a útočník Robert Reichel. Olympijským vítězům z Nagana se dostalo této pocty v pražském hotelu Clarion Congress a rozšířili počet českých zástupců ve vybrané společnosti na 24. Před nimi byl naposledy oceněn v roce 2012 bývalý kanonýr Milan Nový.

Do hlavního sálu hotelu jsme umístili velkou potištěnou stěnu se dvěma projekcemi a postarali se i o ozvučení a ambietní osvětlení

Chcete podobnou akci?

Podobné reference