Dostihové období vyvrcholilo Velkou Pardubickou

Na závodišti jsme letos byli jako doma. Postarali jsme se o kvalifikace i samotnou Velkou Pardubickou.

V květnu jsme odstartovali dostihové období první kvalifikací na 131. Velkou Pardubickou. Od té chvíle proběhly ještě další tři kvalifikace.

Naše firma se Velké Pardubické účastnila již popáté. Místo do sedel technici naskočili do dodávek, a ještě před druhou říjnovou nedělí dorazili na dostihové závodiště. Oproti loňskému roku se tentokrát na tribuny vrátilo publikum a bylo to znát. Napětí se dálo krájet a s každým skokem se divákům tajil dech, obzvlášť u upraveného Taxisu, kde vypadli dva závodníci.

Na závodišti byl umístěn náš LED zobrazovač, a to nejen v cílové rovině, kde jsme byli doslova v centru dění! Rozhodčí díky zobrazovačům vidí přesně každý úder bičem, ale také můžou zkontrolovat, zda si někdo například nezkracuje dráhu. Každoročně je k vidění naproti tribuně také náš BDF kontejner, nebo LED vozík u vchodu.

Nevěnovali jsme se ale jen těžké technice, postarali jsme se totiž také o samotný přenos dostihů. Odbavili jsme všechny LED zobrazovače, takže diváci v televizi mohli vidět stejný obsah, jako návštěvníci přímo na místě. Posledním důležitým prvkem byl i replay systém pro rozhodčí a komentátora. Některé závěry bývají doslova o nozdry, proto je detailní přehrávání pro rozhodčího klíčové. 

I popáté jsme si akci nesmírně užili a snad se setkáme se závodníky i diváky příští rok.

 

 Můžete se také vrátit do loňského roku a podívat se, jak vypadala Velká Pardubická bez diváků: https://www.avmedia.cz/reference/eventy/59_4689-velka-pardubicka_eventy

 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference