Vltava Run 2020

360 km dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy, kde jsme pro běžce u cíle zajistili vybavení na nabitý odpolední program.

V sobotu 19. září se na Šumavě shromáždily stovky běžeckých týmu na Vltava Run, který odstartoval v Churáňově. Štafetový běžecký závod dlouhý 360 km s trasami, které se běží jak po turistických stezkách, tak i silnicích II. a III. třídy. Trasa vedoucí přes Národní park Šumava, podél vody, v lesích, kolem vltavských přehrad a nádhernými údolími až do Prahy je jedna z nejhezčích štafetových závodů v České republice.

Letos je to už to čtvrtý rok, co se oneAVteam technicky podílí na Vltava Run. Konkrétně jsme letos zajistili cíl v pražském Braníku. V parku, kde běžci dokončili svou štafetu jsme měli stage 7x5m s nachystanými světly pro večerní vyhlášení, bezdrátové kamery, zvuk a pro celou akci jsme také zajistili videoodbavení obsahů.

V neděli brzo ráno jsme přijeli do Braníku, postavili jsme stage s kompletním vybavením na nabitý odpolední program, kdy se v cíli přivítaly týmy, vyhlásili se vítězové a večer k dobré náladě zahrál DJ. 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference