Velká pardubická

AV MEDIA EVENTS již čtvrtý rok v Pardubicích na Velké pardubické.

Nařízení vlády se týkají také sportovní akce, a proto se 130. Velká pardubická tento rok musela uskutečnit bez diváku. Vstupenky se neprodávaly, na tribunách seděli pouze vlastníci stájí a sponzoři, kteří dodržovali bezpečné odstupy minimálně 2 metry.

Z technické stránky se ale pro naši firmu nic nezměnilo. Na závodišti jsme měli 2 LED obrazovky, na nichž se zobrazovaly po celou dobu dostihu reklamní prvky. Na první pohled neviditelné, avšak jedno z nejdůležitějších zařízení byl systém replay pro rozhodčí, komentátora a stream, který se pak dále posílal k odvysílání do celého světa na různé dostihové platformy. Díky tomuto zařízení s možností opakování záběru ve slow motion tak neunikla rozhodčímu ani jedna koňská nozdra a spravedlivě se tedy snadno určovalo pořadí závodníků.

Na Velkou pardubickou jezdí už pravidelně čtvrtým rokem náš technický tým, který se nemění. Díky této stálé týmové skupině zajišťujeme bez problémů technicky všechny 4 kvalifikace, hlavní závod a zahajovací dostihový den. Naši techniku poskytujeme také v zimním období, a to pro prestižní turnaj koňského póla na sněhu, Taxis Snow Polo. Ten se bohužel z bezpečnostních důvodů letos konat nebude. Věříme, že v dalších ročnících se ale do Pardubic vrátíme v plné síle.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference