107. ročník AXA Primátorky

I letos jsme úspěšně zajistili tradiční veslařskou akci na Vltavě.

Každý rok jsme se hrdě podíleli na zajištění legendárních veslařských závodů na Vltavě a i letos pod společnou hlavičkou AV MEDIA EVENTS jsme měli tu čest. Letošní 107. ročník AXA Primátorek byl napjatý do poslední chvíle. Čekali jsme, zda se závod kvůli současné situaci bude moci uskutečnit dle plánu. Nakonec se tento veslařský souboj realizoval díky důsledným hygienickým a bezpečnostním opatřením si mohli diváci bezstarostně užít atmosféru závodů na pražském nábřeží Vltavy.

Tradice, sluníčko a doprovodný program přilákali na Rašínovo i Hořejší nábřeží mnoho návštěvníků, kteří během víkendu vytvořili na náplavce pravou závodní atmosféru. Tento ročník Primátorek jsme kompletně technicky zajišťovali sami. Zabezpečili jsme ozvučení, zobrazovací plochy, přímý přenos, celkové video odbavení, stage a světla. Nebylo toho málo a klient byl nadšený, co všechno umíme.  

Akci jsme připravovali od čtvrtečního dne, kdy jsme přijeli s BDF LED kontejnerem a nákladním vozem plným techniky na Rašínovo nábřeží. Pro Českou televizi, která vysílala živý přenos závodu, jsme postavili pódium pro jejich televizní studio. Ve VIP stanu jsme umístili dvě obrazovky, další pak na protější břeh Hořejšího nábřeží, kam jsme přenášeli zvuk a obraz bezdrátově. Náš LED BDF kontejner byl umístěný přímo u vyhlašovacího pontonu v cílovišti závodu. Na tento kontejner jsme odbavovali program závodu, reklamní spoty, informace z doprovodného programu, výsledky jednotlivých rozjížděk i živé vysílání. Na vyhlašovací ponton jsme postavili i LED banner a nasvítili jsme auto značky LEXUS, která je jedním z partnerů Primátorek. Vyhlašovací ponton jsme ještě doplnili o osvětlení a celý program na náplavce jsme ozvučili našimi NEXO reproduktory. 

Byla to opět velmi vydařená akce, která přinesla opravdu příjemnou atmosféru. Náš technický tým si tento víkend moc užil a již se těšíme na 108. ročník.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference