Bike festival UL-LET 2014

Již čtvrtý ročník sportovního festivalu UL-LET 2014 s cyklistickou podlinkou nabídl možnost aktivně stráveného dne pro jezdce i diváky.

Ozvučený areál letního kina v Ústí nad Labem a velkoplošné LED obrazovky od AV MEDIA zajistily nevšední audiovizuální zážitek pro všech cca 1000 diváků a 76 závodníků.

3 disciplíny a bohatý doprovodný program v letním kině

Areál letního kina v samém centru Ústí nad Labem se ke konci června proměnil v závodnickou dráhu pro 3 cyklistické disciplíny –sjezd horských kolXC Eliminator a Bunny hop contest (skok do výšky na kole). Hlavním bodem programu byl bezesporu sjezd areálem kina, kdy na závodníky čekalo na 400 metrech dlouhé trati několik dřevěných překážek včetně klopené zatáčky, schodové pasáže a závěrečného dropu. Novinkou letošního ročníku byl divácky velmi atraktivní XC Eliminator s hromadným startem 4 závodníků, kdy jen první dva postoupili do další rozjížďky.

Na diváky čekal vedle povedených cyklo závodů i bohatý doprovodný program v podobě exhibice boxu, závodu dětských odrážedel, masáží, stolního fotbalu, bungee runningu, skákacího hradu, lukostřelby a mnoho dalšího. Diváky bavila i exhibice v „baletu na kole“ – tzv. flatland a večerní promítání nejlepších okamžiků celého dne. Kvalitní speaker, DJ´s a bohatý doprovodný program docílili, že akce byla velice kladně hodnocena z organizačního hlediska. Program navazoval, lidé povzbuzovali závodníky a vytvořili kulisu hodnou velkých závodů.

Nevšední audiovizuální zážitek

AV MEDIA Group se spolu s dceřinou společností ProMoPro postarala o nevšední audiovizuální zážitek, když zajistila ozvučení celého areálu a dodání velkoplošné LED obrazovky. Na jeden den se také díky AV MEDIA vrátilo do areálu letního kina promítání. Po setmění se na nafukovací projekční plátno AirScreen o rozměrech 12x6 m promítaly nejlepší okamžiky celého dne.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference