Fyzický setup pro Fórum nezaměstnanosti

Po delší době jsme nerozsvítili naše virtuální studio, ale užili si stavění fyzické techniky.

To, co pro naše techniky bylo denní rutinou, se totiž díky přechodu do online prostředí stalo velkou vzácností. Náš klient však trval na fyzickém setupu, a tak jsme jej s radostí na Cubexu postavili!

Tentokrát se jednalo o konferenci Fórum nezaměstnanosti. Letošní ročník se zaměřil na Český trh a jeho proměnu za posledních deset let. V diskusích se samozřejmě projevily i dopady pandemické krize a digitální transformace, která každým rokem sílí. Mezi řečníky se objevil analytik Jobs.cz, Tomáš Ervín Dombrovský, ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová a další. Konkrétně paní Maláčová se zabývala systémovými změnami, vzděláváním zaměstnanců a následky koronavirové krize. 

Akci jsme kompletně technicky zajistili, a to včetně videa, zvuku či světel. Technika byla vybavena pro možnost streamování eventu živě. Využili jsme také kamerový jeřáb.

Přenos probíhal na plaformě Youtube přímo na kanále našeho klienta. Ten byl s výsledkem velice spokojen.

I pro naše zaměstnance byla radost vyměnit klíčovácí pozadí za reálné studio: „V dnešní době to byla vítaná změna, již se to blížilo akcím, které jsme realizovali před Covidem,“ říká David Vedral, projektový manažer akce. 

Vítaná změna nám připomněla akce před pandemií, a my se už teď moc těšíme, až zase budeme stavět velké stage nejen ve studiích, ale i na velkých venkovních akcích.

Záznamy z akce můžete zhlédnout zde

Chcete podobnou akci?

Podobné reference