TÝDEN INOVACÍ 2021

Již opakovaně jsme se podíleli na Mezinárodní konferenci Týden inovací, která probíhala s doprovodným programem po celé České republice. Která část byla „ta naše“? Samozřejmě ta konferenční v Cubex Centru Praha

Postarali jsme se o kompletní audio-vizuální odbavení celého eventu a jako již tradičně na Cubexu využili možnosti přizpůsobení celého sálu barvám klienta. Ve fotogalerii máme krásnou ukázku, jak lze kombinací projekce, inteligentních světel a RGB kubistického stropu, nejen barevně přetvořit prostor k obrazu klienta!

Mezinárodní konference návštěvníkům ukázala nové možnosti a inovace, které dnešní doba nabízí. Program byl rozdělen na tři panely, ve kterých diskutovali světoví odborníci.

V prvním z nich se sešli čeští i zahraniční speakeři, hovořili o tzv. restartu systému. Primárním tématem byly inovace ve světě po Covidu. Nezapomínalo se ale ani na inovace ohledně životního prostředí, o kterých se zmiňovali řečníci i v dalších panelech.

Po krátkém coffee breaku se mohli návštěvníci ponořit do druhého panelu, který se věnoval integrování Inovací do firem, digitální transformaci, a také zařazení AI do firemních procesů. Ukázalo se, že se umělé inteligence firmy nemusí bát, naopak jim může v lecčems pomoci.

V posledním panelu se sešlo pouze české osazenstvo, které diskutovalo o restartování systému, inovacích a digitalizaci v době post-covidové.

Jak vypadal loňský ročník? Přečtěte si ZDE.

Nasajte atmosféru z posledního ročníku

Chcete podobnou akci?

Podobné reference