Bezpečená konference v O2 universum pro společnost Olympus

Pro uspořádání bezpečných akcí našich klientů nabízíme v AV MEDIA EVENTS čtyři studia, přičemž každé z nich nabízí jiné technické možnosti pro různé potřeby zákazníků.

Zelené (green screen) studio máme postaveno v prostorách konferenčního centra Cubex a nabízí ideální podmínky pro akce, kterým dominuje virtuální prostředí. Studio v O2 Universu je určeno pro větší aktivity, které vyžadují social distancing a disponuje největší LED stěnou v České republice o velikosti 16×4 metrů.

Změna (studia) je život

Společnost OLYMPUS je největším výrobcem flexibilních endoskopů na světě a pravidelně pořádá vzdělávací kurzy pro specializované lékaře a endoskopické sestry. Jako náš pravidelný zákazník již dvakrát – v listopadu a lednu – využila prostory našeho studia v Kongresovém centru Praha pro pořádání webináře o nových endoskopických metodách. Pro další on-line vysílání požadoval klient změnu – chtěl „vyzkoušet něco nového“ a posunout úroveň akce zase o něco výš. Po prohlídkách všech našich možných lokací bylo dohodnuto přesunutí vysílání do našeho největšího studia v O2 Universum.

Přípravy a preprodukce vysílaného obsahu jsme ve spolupráci s klientem připravovali již 1,5 měsíce před vysíláním v Institutu klinické a experimentální medicíny a v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Den před akcí proběhly kompletní technické zkoušky, do studia byli pozváni i oba přednášející docenti, aby se seznámili s novým prostředím a prošli si detailní scénář vysílání s naším režisérem.

Bezpečnost na prvním místě

Jelikož jak zástupci společnosti OLYMPUS, tak i přednášející pracují v oblasti zdravotnictví, byla akce velmi pečlivě zajištěna také po bezpečnostní stránce. Celý technický a organizační tým včetně všech spolupracujících zaměstnanců O2 Universum musel předložit negativní antigenní testy ne starší 48 hodin. Na žádost klienta musel být veškerý personál přítomný na místě vybaven respirátory FFP2 nejvyšší kategorie, tedy evropské normy EN149:2001+A1:2009 vyrobenými z nanostrukturovaného filtračního materiálu. Klient také požadoval, aby ve studiu a přilehlých prostorách byly jak na ruce, tak na povrchy používány pouze profesionální dezinfekční prostředky certifikované k použití ve zdravotnických zařízeních. Pohyb všech osob ve studiu byl striktně omezený a byl kontrolován bezpečnostní službou O2 Universum.

Klíčem je spolupráce

Se společností OLYMPUS jsme nespolupracovali poprvé. Klient si jako u předchozích akcí opět vyžádal stejný technický tým, se kterým pracuje na akcích dlouhodobě – tým je již perfektně sehraný, zná požadavky zákazníka na technickou kvalitu a vybavení i jeho potřeby ohledně komunikace či interních korporátních standardů. Proto se jeho obsazení téměř nemění.

Online vysíláním za hranice republiky

Tříhodinové vysílání proběhlo přes prověřenou a zabezpečenou platformu Webex, a to na dvou nezávislých kanálech pro pasivní a aktivní účastníky dle zadání klienta. Během webináře jsme propojili do O2 Universum účastníky z více než deseti zemí světa – od České republiky přes Řecko, Izrael až po Rusko či Kazachstán.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference