Jagello 2000 již potřetí

Hybridní konference jsou v plném proudu a staly se pro nás tzv. novým normálem.

Jednou z nich byla konference pro našeho dlouhodobého klienta, a to spolek Jagello 2000, která se každoročně koná v Míčovně Pražského hradu. Postem technického partnera se pyšníme již třetím rokem.

Osmá národní konference pouze pro pozvané hosty a novináře nesla název „Naše bezpečnost není samozřejmost“, během ní se vystřídalo na podiu několik účastníků, kteří se k tématu vyjádřili. V první panelové diskusi se hovořilo o reflexi summitu NATO 2021, diskuse se účastnil Jakub Kulhánek, Lubomír Metnar a Jaroslav Naď.

Hovořilo se také o posilování transatlantických vztahů, nebo o bezpečnosti v éře dezinformací, se kterými se lidé v dnešní době setkávají téměř dennodenně.  O systému protikrizové ochrany hovořil Tomáše Kopečný nebo Josef Středula.

Součástí konference byla také odpolední politická debata, jejíž hlavní náplní byla Obrana a bezpečnost voleb v nastávajícím období.

Naším úkolem bylo dodat kompletní technické vybavení pro konferenci, včetně výroby signálu a dvou jazykových mutací pro Českou Televizi. Tu jsme zároveň streamovali ve spolupráci s ČTK. Vysílání bylo možné sledovat na ČT24.

V rámci konference jsme zajistili i tlumočení pro 250 účastníků. Vzdáleně se připojovala ministryně obrany z Německa, a také náměstkyně obrany z Kanady. I proto stream probíhal dvojjazyčně – v anglické i české mutaci.

Jednalo se o třetí ročník, na kterém jsme se spolkem spolupracovali a již nyní se těšíme na další ročníky v krásném prostředí Pražského hradu. 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference