Konference CEE Business Meeting 2022 pro Intersnack

Další důkaz, že i firemní akce pro spoustu účastníků může proběhnout profesionálně a ve velkém stylu.

Ve čtvrtek 24. března tým AV MEDIA EVENTS pomohl zorganizovat 2. ročník interní konference CEE Business Meeting 2022 pro společnost Intersnack, která proběhla v hybridním studiu v O2 Universum.  

A výsledek? Naprosto skvělý! Event proběhl hybridní formou a nesl se v pohodovém duchu, i díky tomu, že programem provázel generální ředitel Intersnacku Pavel Šercl. Část účastníků dorazila osobně a část se přes připojila vzdáleně z Polska a Rumunska.  

Kompletní odbavení akce i profi grafika  

Zatímco režii a tvorbu scénáře si vzali na starost profíci z LiveBros, náš tým pro CEE Business Meeting 2022 zajistil režiséra, streamovací aplikaci s registrací (oneAVstream), grafické zpracování, záznam a statistiky přenosu i kompletní odbavení akce po technické stránce. 

Techniky dodané ze strany AV MEDIA EVENTS tentokrát bylo opravdu požehnaně: 

  • LED stěna 15x4 (Gloshine LEGEND) 

  • PTZ robotické kamery a střižna Panasonic 

  • grafická střižna BARCO E2 

  • streamovací software V-mix 

  • mixážní pult Soundcraft Vi s digitálními mikrofony Shure QLXD a mikrofony DPA 

  • světla ROBE Spilder, ROBE LedBeam 1000 a světelný pult Grand MA  2 wing  

Konferenci jsme si moc užili jak my, tak všichni účastníci. Už teď se těšíme na případnou spolupráci na dalších ročnících CEE Business Meeting. 

Za Intersnack a.s. akci komentuje Office Coordinator Jitka Pokorná: „Spolupráce se společností AV MEDIA EVENTS, která byla zastoupená panem Milanem Hošťálkem byla na špičkové úrovni. Celá akce proběhla perfektně i přes to, že se jednalo o hybridní, celoevropský summit, kdy část účastníků byla fyzicky přítomna na centrále v Praze a další účastníci z řady Evropských zemí se připojovali vzdáleně. Technici AV MEDIA EVENTS zajistili veškerou potřebnou techniku i spojení a po celou dobu akce dohlíželi na její hladký průběh. Těším se na další akci, kterou s AV MEDIA EVENTS budu pořádat, protože mám jistotu hladkého průběhu.“ 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference