Jak jsme organizovali AVA Showcase

Spíše než rivalita, byla během pandemie důležitá spolupráce. Spousta firem se situaci přizpůsobila, a i my jsme chtěli dát světu vědět, že jsme se situaci zvládli a máme stále co nabídnout.

Jak AV Alliance funguje a proč je důležité spolupracovat?

AV Alliance je společenství firem, které nabízí snadný přístup k odborníkům po celém světě. Členové Alliance jsou schopni poskytovat nejnovější technologie a služby, které klient potřebuje a proměňují eventy díky spolupráci v nezapomenutelný zážitek.

Obzvlášť v současnosti je propojování firem napříč státy klíčové. Akce se konají v jeden okamžik na několika místech a jejich spojováním se bourají mezinárodní hranice. Spousta firem nemá základny po celé Evropě, ale i přesto společně dokážeme uspořádat akci, kterou uvidí publikum napříč kontinenty. Vzájemně si pomáháme a na akcích se společně podílíme tak, aby byl klient spokojený.

Protože je důležité zůstávat v kontaktu a přinášet firmám i klientům stále nová řešení, zorganizovali jsme event AVA Showcase. Ten běžně probíhá pro firmy z celého světa v živém modelu, v této době jsme ale zvolili vzdálené připojování, a tak toto celosvětové setkání proběhlo ve virtuálním prostředí.

Původní verze této hybridní akce se nakonec překlopila spíše do online prostředí. Během vysílání se uskutečnily dvě části panelové diskuse, které vedl moderátor z londýnského studia. Jeden z účastníků se nacházel přímo ve studiu, ostatní byli připojeni vzdáleně. Eventu se zúčastnily firmy z Polska, Česka, zmíněné Velké Británie a dalších zemí. Diskutovalo se mimo jiné i o trendech hybridních eventů. Lidem jsme se snažili vysvětlit, jak hybridní i online formát vypadá, co firmám přinese a v čem jsou výhody? Důležitou součástí panelové diskuze byli také silní sponzoři – dopady pandemie ilustrovali svýma očima a dozvěděli jsme se, co chystají do budoucna.

Klientům jsme eventem ukázali, že díky společenství firem jsme schopni dodávat profesionální služby i produkty téměř celosvětově. Vzájemně si můžeme pomoci a neustále tak posouváme hranice setkávání, které byly dlouhodobě velmi omezené. V této spolupráci budeme pokračovat a v budoucnu nás čekají další společné akce, na které se již nyní těšíme. S AV Alliance vás již žádné další omezení nečekají!

Jak jsme organizovali AVA Showcase

Podobné reference