Jeden event, dvě rozdílné venues

M&M Reality Holding má realitní makléře po celém Česku. Letos rozdělili každoroční setkání na regiony Čechy a Morava. Na nás už tedy bylo jen přenést stejný zážitek jednoho eventu do dvou velmi rozdílných venues.

M&M Reality Holding pořádá každý rok setkání realitních makléřů, který má hned několik funkcí. V první řadě jde o vzdělávaní zaměstnanců, dozví se, co je nového a co firmu čeká. V druhé řadě je to ale event právě pro ně, pořádaný jako poděkování za jejich práci. Realitní makléři z Moravy se setkali v srdci Brna, v hotelu Passage, který jsme už dobře znali z předchozí akce.

Náš projektový manažer navrhl neotřelé řešení dvou překrývajících se LED obrazovek, zpoza kterých tak mohli efektivně vycházet moderátoři a účinkující. V hotelu Passage jsme se hodně prali s prostorem, nakonec jsme se ale nevzdali a vyřešili to ukousnutými rohy LEDky, čemuž se musel trošku přizpůsobit i obsah. Toto řešení, flexibilitu a naši houževnatost klient velmi ocenil. Samozřejmostí bylo pořádné ozvučení akce a nasvícení prostoru do barev firmy. Jelikož bylo hostů hodně a prostoru málo, přišli jsme také s řešením projekce na obou stranách sálu, aby o zážitek z dění nepřišel opravdu nikdo. Celá akce se také natáčela pro interní účely. Po hlavní části programu jsme připravili půdu pro koncert Davida Kollera.

V Pražské části akce, která se konala o šest dní později v Cubex Centru Praha, jsme se mohli díky většímu prostoru a integrované technice trošku více „vyřádit“. Zvětšili jsme pódium a místo projekcí po bocích jsme pro diváky v zadních řadách pověsili zobrazovače. Díky tomu, že v sále není žádné denní světlo, jsme mohli po celou dobu na stěny sálu promítat logo, jak jinak než s jemným nasvícením sálu do zelené barvy v občasné dynamické změně do červené. Konfety nemusel klient v Cubexu střílet ručně, ale nabídli jsme jejich instalaci přímo do trussové konstrukce, což mělo mnohem větší efekt překvapení.  Závěrečný koncert Davida Kollera jsme v Cubexu posunuli na vyšší level díky rozmanitější lightshow.

Nebojte se hrát si s prostorem, my vám s tím rádi pomůžeme!

Chcete podobnou akci?

Podobné reference